Kontakt

Nie znalazłeś szukanego produktu?
Skontaktuj się z nami:
(+48) 61 656 95 60amplant@amplant.plCzynne:Pon.-Pt.: 08:00 - 16:00

Na skróty

akcesoria ogrodnicze aloes aster (aster) azalea japonica basen begonia(begonia) berberys (berberis) bluszcz (hedera) budleja (buddleja) cebulki chloroza choina (tsuga) cyprysik (chamaecyparis) dereń (cornus) dezynfekcja donica drobiazgi forsycja (forsythia) funkia (hosta) glony gryzonie hiacynt hortensja (hydrangea) hydrożel iglaki irys (kosaciec) jałowiec (juniperus) jeżówka(echinacea) karczowniki kleszcze klon (acer) komary kompostownik kosaćce (irysy) kosiarka żyłkowa kosodrzewina (pinus mugo) koty krety krokus (szafran) krzewuszka (weigela) kłącza lampa oliwna lilia (lilium) liliowiec (hemerocallis) mak (papaver) meszki mieczyk (gladiolus) mini szklarnia miniszklarnia mosiądz mosiężny mrówki mszyce muchy narcyz nawadnianie nornice nożyce do trawy obornik obornik bydlęcy ogród ekologiczny ogród ozdobny orlik (aquilegia) owady pęcherznica (physocarpus) pęcherznica(physocarpus) peonia (paeonia) perukowiec (cotinus) piec ogrodowy pięciornik (pontentilla) pięknotka (callicarpa) pieris (pieris) pistolety pnącze podkładka psy rozchodnik (sedum) runianka (pachysandra) sad serduszka (dicentra) siewnik śnieguliczka (symphoricarpios) sosna spinki środki ochrony roślin świdośliwa (amelanchier) świece szafirek szkodniki taczka taśma samozaciskowa tawlina (sorbaria) tawulec (stephanandra) tawuła (spiraea) tawułka (astilbe) trójnik trzmielina (euonymus) tulipan tunel foliowy wąż ogrodowy wierzba (salix) zapinki żel zraszacze żylistek (deutzia) żywotnik (thuja) łącznik

Bayer

Baymat AL - 1L - oprysk
Baymat AL - 1L - oprysk
Zwalcza choroby grzybowe.


Środek przeznaczony jest do ochrony roślin ozdobnych w mieszkaniach, domach, biurach, na balkonach i tarasach oraz w ogrodach.
Preparat polecany do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w zwalczaniu mączniaka prawdziwego, rdzy i plamistości liści.
Cena: 37.98 zł
BAYMAT KONCENTRAT 50 ml
BAYMAT KONCENTRAT 50 ml

Fungicyd do ochrony róż oraz roślin ozdobnych. Przeznaczony do stosowania w ogrodach przydomowych i działkowych oraz na balkonach i tarasach. Zwalcza trzy najważniejsze choroby róży: czarną plamistość, mączniaka prawdziwego oraz rdzę. Chroni rosliny ozdobne przed chorobami grzybowymi: maczniakami prawdziwymi, plamistościami liści oraz rdzą, a także bukszpany przed zarazą pędów. Do stosowania interwencyjnego.

W roslinie działa układowo. Preparat wnika do tkanek i hamuje rozwój grzybni, która zaatakowała roslinę. Nie dopuszcza do zarodnikowania, czyli dalszego rozprzestrzeniania sią grzyba. Substancja aktywna należy do nowej grupy związków chemicznych i działa w sposób zasadniczo różny od dotychczas znanych preparatów.

Cena: 29.90 zł
CHWASTOX TRIO 540 SL - 50ML
CHWASTOX TRIO 540 SL - 50ML Środek chwastobójczy w formie płynu do sporządzania roztworu wodnego, stosowany nalistnie. Cena: 17.90 zł
Envidor 240 SC-15ML
Envidor 240 SC-15ML Środek roztoczobójczy w formie koncentratu stężonej zawiesiny do rozcieńczania wodą, o działaniu kontaktowym, przeznaczonym do zwalczania przędziorków i innych szkodliwych roztoczy na jabłoni, śliwie i w uprawie róży pod osłonami.
Cena: 25.41 zł
Pomarsol Forte 80 WG-45G
Pomarsol Forte 80 WG-45G Środek grzybobójczy w formie granul do sporządzania zawiesiny wodnej o działaniu
kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w ochronie jabłoni i brzoskwiń oraz truskawek przed chorobami grzybowymi.
Cena: 18.78 zł
Previcur Energy 840 SL 100 ml
Previcur Energy 840 SL 100 ml Środek grzybobójczy o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin ozdobnych i warzywnych przed kompleksem grzybów glebowych (Phytophthora i Pythium). Cena: 48.90 zł
PREVICUR ENERGY 840 SL 15ML
PREVICUR ENERGY 840 SL 15ML Środek grzybobójczy o działaniu układowym do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego w ochronie roślin ozdobnych i warzywnych przed kompleksem grzybów glebowych (Phytophthora i Pythium). Cena: 19.83 zł
Provado Care - pałeczki 20 szt.
Provado Care - pałeczki 20 szt. Pałeczki owadobójczo-nawozowe

Jest środkiem owadobójczym w postaci pałeczek do bezpośredniego stosowania, przeznaczonym do zwalczania mszyc, mączlika szklarniowego oraz czerwców (miseczników i tarczników) na roślinach ozdobnych uprawianych w doniczkach w pomieszczeniach zamkniętych. Do stosowania zapobiegawczego i interwencyjnego. Bardzo łatwy w użyciu, bezpieczny dla użytkownika. Długotrwałe działanie - nawet do 10 tygodni.
Cena: 29.94 zł
Sencor Liqid 600 sc 100ml
Sencor Liqid 600 sc 100ml Środek chwastobójczy
zwalcza chwasty dwuliścienne i niektóre jednoliścienne w marchwi, ziemniaku, pomidorze i szparagach.

Ogród warzywny
Cena: 41.00 zł
TELDOR 500 SC 15ML
TELDOR 500 SC 15ML Środek jest bezpieczny dla organizmów pożytecznych
Środek o działaniu kontaktowym do stosowania zapobiegawczego w zwalczaniu chorób grzybowych roślin sadowniczych i ozdobnych.
Preparat ma specjalnie przygotowaną płynną postać. Trwała, niewidoczna powłoka preparatu znajdującego się po oprysku na powierzchni rośliny zapobiega porażeniu przez grzyba powodującego szarą pleśń.

Cena: 17.00 zł
Zato 50 WG
Zato 50 WG

Środek grzybobójczy do stosowania zapobiegawczego oraz interwencyjnego w ochronie roślin sadowniczych i marchwi przed chorobami grzybowymi. Środek o działaniu mezostemicznym Zato zawiera trifloksystrobinę - nowoczesną substancję o szerokim spektrum działania, zwalczającą: parcha, mączniaki prawdziwe oraz rdze. Świetny preparat dla mało doświadczonych osób - wysoka przyczepność do liścia gwarantuje skuteczny zabieg nawet na mokre liście w czasie mgły lub mżawki. Działa w szerokim zakresie temperatur. Środek działa zapobiegawczo, a nawet hamuje wczesne stadia rozwoju chorób. Zato działa też interwencyjnie, nawet do 3 dni po zakażeniu rośliny. Ekonomiczny i bezpieczny dla środowiska, gdyż stosowany jest w niskich dawkach. Preparat aktywnie chroni na trzech poziomach: * pozostaje na powierzchni rośliny chroniąc ją niezależnie od pogody, przed kolejnymi atakami chorób, * chroni od wewnątrz przemieszczając się wewnątrz liścia, * przemieszcza się z jednej strony liścia na drugą, chroniąc nawet te części rośliny które nie zostały opryskane.

Preparat Zato uzyskał nową, szerszą rejestrację. Może być także stosowany do zwalczania chorób grzybowych gruszy, malin, czereśni, wiśni, śliwy, borówki wysokiej i marchwi. Nową etykietę znajdą Państwo w materiałach do pobrania.

Cena: 18.12 zł