Kontakt

Nie znalazłeś szukanego produktu?
Skontaktuj się z nami:
(+48) 61 656 95 60amplant@amplant.plCzynne:Pon.-Pt.: 08:00 - 16:00

Na skróty

akcesoria ogrodnicze aloes aster (aster) azalea japonica basen begonia(begonia) berberys (berberis) bluszcz (hedera) budleja (buddleja) cebulki chloroza choina (tsuga) cyprysik (chamaecyparis) dereń (cornus) dezynfekcja donica drobiazgi forsycja (forsythia) funkia (hosta) glony gryzonie hiacynt hortensja (hydrangea) hydrożel iglaki irys (kosaciec) jałowiec (juniperus) jeżówka(echinacea) karczowniki kleszcze klon (acer) komary kompostownik kosaćce (irysy) kosiarka żyłkowa kosodrzewina (pinus mugo) koty krety krokus (szafran) krzewuszka (weigela) kłącza lampa oliwna lilia (lilium) liliowiec (hemerocallis) mak (papaver) meszki mieczyk (gladiolus) mini szklarnia miniszklarnia mosiądz mosiężny mrówki mszyce muchy narcyz nawadnianie nornice nożyce do trawy obornik obornik bydlęcy ogród ekologiczny ogród ozdobny orlik (aquilegia) owady pęcherznica (physocarpus) pęcherznica(physocarpus) peonia (paeonia) perukowiec (cotinus) piec ogrodowy pięciornik (pontentilla) pięknotka (callicarpa) pieris (pieris) pistolety pnącze podkładka psy rozchodnik (sedum) runianka (pachysandra) sad serduszka (dicentra) siewnik śnieguliczka (symphoricarpios) sosna spinki środki ochrony roślin świdośliwa (amelanchier) świece szafirek szkodniki taczka taśma samozaciskowa tawlina (sorbaria) tawulec (stephanandra) tawuła (spiraea) tawułka (astilbe) trójnik trzmielina (euonymus) tulipan tunel foliowy wąż ogrodowy wierzba (salix) zapinki żel zraszacze żylistek (deutzia) żywotnik (thuja) łącznik

Regulamin

 Regulamin sklepu internetowego www.amplant.pl

  Informacje o Firmie:
 
 1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.amplant.pl, prowadzony jest przez firmę AM Trans Progres Sp. o.o. z siedzibą w Złotnikach, wpisaną do Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy pod numerem KRS 0000108329.
 2. Dane Sprzedawcy:    

amplant.pl

AM Trans Progres Sp. z o.o.

Złotniki, ul. Krzemowa 1

62-002 Suchy Las

NIP:

972 10 39 818

REGON: 634348703

Kontakt:

tel.

+ 48 61 656 95 60

fax.

+ 48 61 656 95 50


            
             amplant@amplant.pl

Zamówienia

 1. Sklep internetowy amplant.pl prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet. Oferta przedstawiona przez sklep amplant.pl na stronach internetowych nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 kodeksu cywilnego.
 2. Zamówienia przyjmowane są bezpośrednio przez stronę www.amplant.pl, za pośrednictwem serwisu aukcyjnego Allegro (wybrane towary), faxem lub e-mailem. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.
 3. Zamówienia realizujemy w kolejności ich składania.
 4. Zamówienia poprzez stronę www.amplant.pl mogą składać klienci, którzy założyli i zalogowali się na swoim indywidualnym koncie klienckim w sklepie amplant.pl, jak również kupujący nie posiadający konta w sklepie amplant.pl.
 5. Obsługa zamówienia rozpoczyna się po potwierdzeniu zamówienia przez kupującego.
  Akceptowane formy potwierdzenia zamówienia to:
  - "przedpłata" /płatność z góry/ - zarejestrowana wpłata za zamówiony towar;
  - "za pobraniem" /płatność przy odbiorze/ - elektroniczne potwierdzenie za pomocą specjalnego linka, przesłanego przez sklep na adres e-mail kupującego. Kupujący składający zamówienie za pobraniem zobowiązuje się do opłacenia i odbioru zamówionego towaru.
 6. Realizacja zamówienia płatnego z góry rozpoczyna się po zaksięgowaniu wpłaty na koncie bankowym sklepu lub po otrzymaniu potwierdzenia opłacenia transakcji od operatora przyjmującego szybkie płatności internetowe. Zamówienie składane z opcją "przedpłata", które nie zostanie opłacone w ciągu 7 dni od dnia złożenia, będzie automatycznie odrzucane i nie zostanie zrealizowane.
 7. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki. Dostawa towaru odbywa się w wybrany przez klienta i określony w zamówieniu sposób. Podane koszty przesyłki obowiązują na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Dla przesyłek międzynarodowych koszt ustalany jest indywidualnie do każdego zamówienia. 
 8. Informacja wysyłana przez sprzedawcę za pomocą poczty elektronicznej, inforumjąca o przyjęciu zamówienia do realizacji, na podstawie zaakceptowanej przez obie strony oferty, jest jednoznaczna z zawarciem umowy kupna-sprzedaży, wiążącą obie strony transakcji.
 9. Zawarcie umowy sprzedaży następuje w chwili potwierdzenia zamówienia przez Klienta. Potwierdzenie złożenia zamówienia jest przez Sklep przesyłane niezwłocznie na wskazany przez Klienta adres mailowy.  
 10. W przypadku niedostępności części lub całości przedmiotu zamówienia, Klient może podjąć decyzję o częściowej realizacji zamówienia, wydłużeniu czasu realizacji lub anulowaniu zamówienia.
 11. Przy składaniu zamówienia na większą ilość danego produktu, należy wcześniej potwierdzić stany magazynowe w sklepie amplant.pl.
 12. W przypadku wyboru opcji "odbiór osobisty", złożenie zapotrzebowania poprzez stronę internetową poczytuje się za przyjęcie rezerwacji na dany produkt i przygotowanie towaru do zakupu. Moment zawarcia umowy kupna-sprzedaży następuje przy odbiorze towaru w sklepie, po zbadaniu przez klienta przedmiotu zakupu oraz osobistej akceptacji oferty.
 13. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 1.000 PLN i klient zawiera umowę jako przedsiębiorca, zobowiązany jest on do dokonania przedpłaty całej kwoty wskazanej w potwierdzonym do realizacji zamówieniu.
 14. Jeśli wartość zamówienia przekracza kwotę 1.000 PLN i klient nie dokonuje zakupu w ramach lub w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą, zobowiązany jest do dokonania wpłaty zaliczki w wysokości stanowiącej różnicę między wartością przyjętego do realizacji zamówienia a kwotą 1.000 PLN.
 15. amplant.pl zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty bez uprzedzenia.

Ceny

 1. Wszystkie ceny towarów są podane w polskich złotych PLN.
 2. Widoczna jest cena brutto, zawierająca podatek VAT.
 3. Klienta i Sklep wiąże cena towaru obowiązująca w chwili złożenia przez Klienta zamówienia.
 4. Jeśli nie zaznaczono wyraźnie w opisie produktu, iż cena wymaga potwierdzenia, obowiązuje cena towaru widoczna na stronie sklepu w momencie złożenia zamówienia.
 5. Klient zamawiający towar posiadający cenę wymagającą potwierdzenia ma prawo do rezygnacji z zamówienia, w przypadku gdy nie akceptuje potwierdzonej ceny.
 6. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty sklepu internetowego, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu bądź wprowadzania w nich zmian.

Warunki dostaw

 1. Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej oraz Poczty Polskiej.
 2. Koszty przesyłki pokrywane są przez nabywcę, za wyjątkiem specjalnych promocji. 
 3. Cennik wysyłek krajowych
  (max 30 kg)

  opłata zryczałtowana

  Ceny w PLN

  Poczta Polska do 4,9kg – przedpłata

  Poczta Polska do 4,9kg – pobranie

  Kurier – przedpłata

  Kurier – pobranie

  14 zł

  17,55 zł

  17,99 zł

  26 zł

 4. Sklep realizuje zamówienia, których waga przekracza 30kg, po uzgodnieniu z klientem dodatkowych kosztów dostawy.
 5. W przypadku zamówień składających się z kilku towarów, a mających zostać dostarczonymi w jednej przesyłce, termin realizacji będzie uzależniony od terminu skompletowania przez amplant.pl ostatniego elementu danego zamówienia, chyba że strony postanowią inaczej.
 6. Na czas otrzymania przesyłki składa się:
  •  czas potrzebny na kompletowanie zamówienia

   Czas skompletowania zamówienia ustalany jest indywidualnie dla każdego produktu.

   UWAGA wszelkie towary zamówione za pomocą www.amplant.pl od niedzieli do czwartku wysyłane są do 24 godzin od skompletowania wysyłki. Nie dotyczy to sadzonek roślin, które wysyłane są jedynie od poniedziałku do środy, zatem jeśli klient złoży zamówienie na towar i zostanie on skompletowany do wtorku włącznie, wysyłka zostanie zrealizowana najpóźniej następnego dnia, zamówienia złożone i skompletowane od środy do soboty wysyłane będą w najbliższy poniedziałek następujący po dniu zamówienia (o ile nie będzie to dzień wolny wynikający z przepisów prawa).

   Ze względu na zdrowie roślin, wysyłki roślin prowadzimy jedynie od poniedziałku do środy i wyłącznie kurierem.

  • czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia.

   Czas dostawy wynosi zazwyczaj 1-3 dni roboczych.

 7. Wraz z towarem wydawany jest  paragon bądź faktura VAT. W przypadku braku któregokolwiek z tych dokumentów prosimy o zgłoszenie tego faktu w celu uzupełnienia braków.
 8. Po otrzymaniu przesyłki klient winien dokładnie sprawdzić paczkę i otrzymany sprzęt i o ewentualnych usterkach niezwłocznie poinformować sprzedawcę. Jeżeli paczka lub towar był w momencie jego odebrania uszkodzony, należy w obecności kuriera spisać protokół i uszkodzony towar odesłać na adres: AM Trans Progres Sp. z o.o., Złotniki, ul. Krzemowa 1, 62-002 Suchy Las lub nie odbierać przesyłki.

Formy płatności

 1. Płatność za towar może być dokonywana przez klienta w następujący sposób:
  • przy odbiorze /„za pobraniem”/ - należność pobiera listonosz, kurier lub sprzedawca, jeżeli Klient wybierze "za pobraniem", maksymalna kwota pobrania dla zamówienia może wynieść 1.000,00 zł
  • z góry - przelewem bankowym na konto sklepu
  • z góry - kartą płatniczą /płatności obsługuje serwis payU.pl
 2. amplant.pl zastrzega sobie prawo do anulowania zamówienia złożonego przez kupującego jeżeli zostanie wybrana opcja "przedpłata" i nie zostanie ono opłacone w ciągu 7 dni od daty jego złożenia.
 3. amplant.pl może ustalić z klientem inne, szczególne warunki i formy płatności. W takim wypadku obowiązują warunki i formy płatności wskazane w zamówieniu potwierdzonym przez amplant.pl jako przyjęte do realizacji i spełnienia wszelkich dodatkowych wymogów związanych z uzgodnionymi warunkami lub formą płatności.

Zwroty towarów

 1. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Konsument, który zawarł umowę poza lokalem przedsiębiorstwa, może od niej odstąpić bez podania przyczym w terminie do 14 dni kalendarzowych od daty zakupu, składając stosowne oświadczenie. Oświadczenie należy wysłać listem poleconym lub załączyć do paczki ze zwracanym towarem. Klient może złożyć oświadczenie o odstąpieniu od umowy także w inny sposób.
 2. Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Paczki wysyłane na koszt sklepu nie będą odbierane.
 3. Zwracany towar nie może nosić oznak użytkowania, każdy element musi być kompletny, towar musi być dostarczony wraz z oryginalnym opakowaniem, w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia powyższego warunku towar nie zostanie przyjęty.
 4. Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży.
 5. W przypadku zwrotu towaru najlepiej najpierw skontaktować się z biurem amplant.pl, w celu uzyskania kodu zwrotu, w celu umieszczenia go na paczce ze zwracanym towarem.
 6. Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty i świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu.
 7. W sytuacji, gdy klient zdecyduje się na zwrot towaru i decyzję poprze pisemną deklaracją, oraz gdy zostaną w całości spełnione powyższe postanowienia regulaminu, umowę kupna-sprzedaży uważa się za nie byłą.
 8. Zwracany towar należy odesłać na adres: AM Trans Progres sp. z o.o., Złotniki, ul. Krzemowa 1, 62-002 Suchy Las
                                                                                                                                 ...................................
miejscowość i data

..................................................             
..................................................
..................................................
imię,nazwisko i adres konsumenta                                                                                   
AM Trans Progres Sp. z o.o.
Złotniki, ul. Krzemowa 1, 62-002 Suchy Las
                                                                                                                                                                                                                                 tel. +48 (61) 656 97 37 fax +48 (61) 656 95 50
NIP 972-10-39-818 REGON 634348703
                                                                                                                                                         www.amplant.pl

                                                                           WZÓR OŚWIADCZENIA
   
Oświadczam, że zgodnie z art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (DZ.U. nr 22, poz. 271 z późn. zm.) w ciągu 14 dni od otrzymania towaru odstępuję od umowy o numerze zamówienia ……………………………………………………………………………
z dnia………………………………………………. Proszę o zwrot kwoty……………………zł (słownie ……………………………………………………………………)
Przekazem, przelewem bankowym na nr konta……………………………………………………………………………….*
       
                                                                                                
                                                                                                                                  ................................
  podpis konsumenta

*wyłącznie w przypadku płatności przelewem lub za pobraniem

                                                                                                                       

Reklamacje

 1. Jeżeli towar dostarczony przez amplant.pl jest w jakiś sposób wadliwy lub uszkodzony, klientowi przysługuje możliwość złożenia reklamacji. W tym celu wystarczy wysłać informację na adres reklamacje@amplant.pl. W wiadomości należy podać numer zamówienia i możliwie dokładnie opisać problem. W ciągu 5 dni roboczych przedstawiciel amplant.pl skontaktuje się z klientem. Po pozytywnym rozpatrzeniu reklamacji amplant.pl dostarczy na własny koszt nowy produkt lub przekaże pieniądze na rachunek bankowy wskazany przez klienta. Czas realizacji reklamacji nie powinien przekraczać 21 dni.
 2. W przypadku gdy sprzęt dostarczony w ramach reklamacji okaże się sprawny i nie zostanie wykryta usterka, sklep może obciążyć klienta opłatą za diagnostykę i koszty przesyłki z tytułu niesłusznej reklamacji.

Ochrona danych osobowych

 1. Dane osobowe przekazywane nam przez klientów sklepu www.amplant.pl, są przetwarzane przez AM Trans Progres Sp. z o.o.
 2. Powierzone nam dane osobowe, są wykorzystywane wyłącznie w celu:
  • realizacji umowy
  • jeśli klient złoży zamówienie na informacje o nowych produktach, usługach oraz promocjach oferowanych przez sklep www.amplant.pl
  • wysłania na adres e-mail podany w zamówieniu, jednorazowej ankiety dotyczącej badania satysfakcji klienta.
 3. Dane osobowe nie są udostępniane innym podmiotom dla celów marketingowych.
 4. Każdy klient ma prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawiania - na stronie www.amplant.pl, każdy klient po zarejestrowaniu się ma wgląd do swoich danych oraz może je zmieniać oraz usunąć. Powierzone nam dane osobowe są przechowywane i zabezpieczone zgodnie z zasadami określonymi w obowiązujących przepisach prawa.

Postanowienia końcowe

 1. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.
 2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają przepisy Kodeksu Cywilnego, Ustawy z dnia 02.03.2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny.
 3. Niniejszy Regulamin obowiązuje od dnia 27 czerwca 2018.